Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą wakacje nad morzem w naszym drugim serwisie turystycznym. Można tam znaleźć wiele ciekawych ofert wynajmu, np. domki nad morzem, ale również pokoje nad morzem. Proszę zwrócić szczególną uwagę na katalogi miejscowości, takie jak Ustka, Pobierowo, Karwia, oraz Kołobrzeg i Mielno. Zapraszamy!

Witaj na naszej stronie. Poniżej prezentujemy noclegi nad morzem. Jesli planujesz wakacje nad morzem, to zapewne nasza oferta będzie dla Ciebie interesująca. W przypadku gdy planujesz wczasy nad morzem w konkretnym obiekcie, przejrzyj nasze kategorie zamieszczone obok i wybierz dla siebie odpowiedni nocleg. Udany wypoczynek nad morzem to w 50% dobry wybór okiektu, tak więc nie śpiesz się, przejrzyj ich wiele i dzwoń/pisz do właścicieli.

Wczasy lub wakacje nad morzem

Ustronie Morskie - Działka z przyczepą kampingową

78-111 Ustronie Morskie ul. Rolna

883-575-905, (71) 344-42-21

Zapraszam Państwa do Ustronia Morskiego na moją prywatną działkę. Stoi na niej duża przyczepa kempingowa z dobudowaną altaną. Altana ma 30 m 2, a przyczepa 9m długa. Posiada salon, kuchnie i sypialnie. Na działce jest prąd i woda. Ubikacja Toy Toy. Działka znajduje się nad samym morzem. Ma prywatne dojście do deptaka. Działeczka jest położona w zacisznym miejscu, bez dostępu obcych turystów. Mili sąsiedzi. Ja niestety nie mogę jeździć ze względu

brak zdjęcia